Jazz Trio “Petit Standard“ nastupit će u okviru 55. hvarskih ljetnih priredbi u klaustru Franjevačkog samostana u petak, 5. kolovoza, s početkom u 21 i 30 sati. Jazz performerica Vesna Pisarović u pratnji vrsnih američkih jazz glazbenika Johna Betscha (bubnjevi) i Chrisa Dahlgrena (kontrabas) predstavit će osebujne obrade jazz standarda te skladbe s albuma „With suspicious minds“ s obradama pjesama Elvisa Presleya. Nekad popularna pop-pjevačica Vesna Pisarović na vrhuncu karijere napustila je Hrvatsku i okrenula se glazbenom usavršavanju. Nakon studija jazza na Kraljevskom konzervatoriju u Den Haagu magistrirala je na slavnoj londonskoj školi Guildhall i novi dom pronašla u Berlinu. Band „Petit Standard“ nastupa zajedno po Europi od 2011. godine kada su izdali prvi album, a ljetne turneje redovito uključuju i koncerte na jadranskoj obali.
Glasoviti američki jazz umjetnici i izuzetna vokalistica Vesna Pisarović osnovnom akustičkom formom – vokal, bubnjevi i kontrabas – iskoračuju iz uobičajenih jazz standarda i pružaju poseban glazbeni doživljaj i publici koja nije bliska s tim glazbenim pravcem.
Ulaznice su u prodaji na ulazu jedan sat prije početka koncerta.
Jazz Trio “Petit Standard“
- 02/08/2016
Facebook
WhatsApp
Twitter
POVEZANO
Obavijest o obveznim preventivnim akcijama deratizacije na području otoka Hvara i Paklenih otoka
Novosti, Vijesti i najave
Sretan Praznik rada!
Novosti, Vijesti i najave
Pravovaljane kandidacijske liste za izbor članova Gradskog vijeća Grada Hvara i pravovaljane kandidature za izbor gradonačelnika Grada Hvara
Aktualno, Izdvojeno, Novosti, Važne - izdvojene vijesti, Vijesti i najave
Odluka o 3. izmjeni Plana nabave za 2025. godinu s tabelarnim prikazom
Plan javne nabave Grada Hvara
Križni rat u utorak ujutro bez vode
Novosti, Vijesti i najave
Očitovanje gradonačelnika Novaka povodom ekološkog incidenta u Križnoj luci
Novosti, Vijesti i najave
Spartan World Championship na Hvaru ove godine u još boljem i većem izdanju
Novosti, Vijesti i najave